AKTUALNOŚCI

Informacja w sprawie płatnych parkingów przy obiektach sportowych, zarządzanych przez HSW Łuczniczka.

HSW „Łuczniczka” informuje, że od dnia 15 czerwca 2018 roku od godz. 10:00 zostanie uruchomiony system płatnego parkowania przy obiektach sportowych , zarządzanych przez HSW Łuczniczka, Bydgoszcz, ul. Toruńska 59.

Opłata za parkowanie będzie wynosić 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę parkowania, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę każdego miesiąca.
 

Szczegółowe informacje w powyższym temacie są umieszczone w regulaminie, znajdującym się przy każdym parkomacie.

 Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozgrywania meczy zespołów seniorskich przez kluby sportowe, korzystające z HSW „Łuczniczka” oraz Artego Areny parkingi będą wolne od opłat godzinę przed rozpoczęciem meczu, w czasie meczu i godzinę po zakończeniu meczu. Dotyczy to spotkań  drużyn Łuczniczki S.A., Astorii Bydgoszcz, Artego Bydgoszcz.

Charytatywny Koncert PCK - Anna Wyszkoni

Już niebawem w Bydgoszczy wystąpi znana i lubiana przez rzeszę fanów artystka Anna Wyszkoni. Znana z m.in. z utworów „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Czy Ten Pan i Pani”, „Nie chcę Cie obudzić” jak i wielu innych cenionych piosenek.

Puchar Polski Juniorów we florecie kobiet i mężczyzn

Uczniowski Klub Sportowy przy MDK 5 oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy po raz pierwszy są organizatorami Pucharu Polski Juniorów we florecie kobiet i mężczyzn.

Koncert Fish

Europejska Trasa Koncertowa szkockiego artysty Fish. Artego Arena 20.10.2018.

Koncert - 10 Tenorów

Zapraszamy do Artego Areny na wyjątkowy koncert pt. "10 Tenorów"