AKTUALNOŚCI

Metro - ważny komunikat organizatora koncertu.

Szanowni Państwo, Z przyczyn organizacyjno – technicznych w porozumieniu ze studiem Buffo zmuszeni jesteśmy do przełożenia terminu musicalu METRO w Bydgoszczy gdyż w terminie 25.11.2018 roku nie mógłby się on odbyć.

 Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby nowy termin nie był zbyt odległy. Tu mamy dobrą wiadomość, ponieważ przesunięcie będzie tylko 3 miesięczne! I tak oto, mamy przyjemność zaproponować Państwu wzięcie udziału w kultowym musicalu METRO 24 marca 2019 roku o godzinie 18.30. Wszystkie zakupione przez Państwa bilety ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ na nowy termin i nie potrzeba podejmować żadnych dodatkowych działań poza zapamiętaniem nowej daty występu. Jednakże gdyby okazało się, że nie moglibyście Państwo w dniu 24 marca 2019 roku wziąć udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu, poprosimy Państwa o zwrot zakupionych u nas czy w bileteriach biletów. Bilety te jak i kody kreskowe zostaną anulowane a kwota za zakupione bilety zostanie Państwu zwrócona w ten sam sposób w jaki dokonaliście Państwo płatności.

Przepraszając serdecznie za zaistniałą sytuację liczymy, że pojawicie się Państwo w komplecie 24 marca w bydgoskiej Hali Łuczniczka aby móc gorąco oklaskiwać ponad 30 artystów występujących w musicalu Metro. W ramach przeprosin od naszej firmy otrzymacie Państwo indywidualny kod rabatowy o wartości 10 zł, który będziecie mogli wykorzystać przez cały 2019 rok na jedno z organizowanych przez nas wydarzeń w całym kraju. Wystarczy tylko wysłać do nas maila na info@edmaart.pl z napisaną w tytule informacją: CHCĘ KOD i poinformować na jakie wydarzenie się Państwo wybieracie. 

Informacja w sprawie płatnych parkingów przy obiektach sportowych, zarządzanych przez HSW Łuczniczka.

HSW „Łuczniczka” informuje, że od dnia 15 czerwca 2018 roku od godz. 10:00 zostanie uruchomiony system płatnego parkowania przy obiektach sportowych , zarządzanych przez HSW Łuczniczka, Bydgoszcz, ul. Toruńska 59.

KADRA KOBIET ZAGRA W BYDGOSZCZY

Reprezentację Polski kobiet czekają dwa ostatnie mecze w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2019. Kadra zagra 17 listopada o godz. 18.30 z Turcją i 21 listopada o godz. 20.00 z Estonią w Artego Arenie w Bydgoszczy. Bilety dostępne na abilet.pl

Koncert - 10 Tenorów

Zapraszamy do Artego Areny na wyjątkowy koncert pt. "10 Tenorów"

Koncert Chóru Aleksandrowa

Chór Armii Radzieckiej im. A. Aleksandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych pochodzących z krajów byłego ZSRR.
Strony: 1 2